به بسم الله می خوانم خدارا                 زمشتی خاک آدم ساخت مارا

 

 

باید آگاهی افراد را نسبت به مسائل زیست محیطی افزایش داد ( مقام معظم رهبری )
اللهم اخرجني من ظلمات الوهم و اكرمني بنور الفهم اللهم افتح علينا ابواب رحمتك
وانشر علينا خزاين علومك برحمتك يا ارحم الراحمين .
پروردگارا خارج كن مرا از تاريكي هاي فكر وبه نور فهم مرا گرامي بدار پروردگارا برما درهاي رحمتت را بگشاي
وگنج هاي دانشت را برما بگستران به اميد تو اي مهربان ترين مهربانان .

 

شرکت تولیدی گل گیاه گلستان موج  با مدیریت عبدلخلیل تاجیک
گلستان موج در زمینه تولید گل گیاه درختان مثمر وغیر مثمر طراحی و اجرا فضای سبز از سال ۱۳۶۵ شروع به کار کرد است مدیریت این مجموعه از اولین تولید کنندگان صنعت گل گیاه در شمال کشور بوده است. او از سال ۱۳۸۵ با تاسیس شرکتی به نام تولیدی گل و گیاه گلستان موج فعالیت های خود را در زمینه کشاورزی. گسترش داد . گلستان موج هم اکنون در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع در دو فاز مزرعه تولیدات و فروشگاه گل گیاه فعالیت گسترده ای دارد.
گزیده ای از فعالیتهای شرکت گلستان موج
در زمینه تولید ، فروش گیاه هان زینتی ، گلخانه گیاهان فضای باز ، درختان بزرگ چند ساله ، طراحی و اجرا فضای سبز ، معماری محوطه و انواع محیط ها و فضاهای اداری و شهری ، فعالیت های تخصصی در زمینه کشاورزی و … ، گلستان موج برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با نمونه کار های خود وب سایت گلستان موج و کانالی در تلگرام با نام پایگاه اطلاع رسانی باغبانی و فضای سبز با هدف بر آموزش و ترویج کشاورزی راه اندازی کرد. که برای اشنایی هر چه بهتر شما عزیز با اموزش های نوین و اصولی کشاورزی در حال اطلاع رسانی به شما عزیزان است.
گفتاورد مدیریت گلستان موج :
هدف کلی ما از ایجاد این بانک اطلاعاتی صرفا آموزش و ترویج کشاورزی و اقتصاد کشاورزی در ایران است . به امید تولیدات با کیفیت و قیمت مناسب در کشور تا بتوانیم ایران عزیز را به رقیبی قدرتمند برای سایر کشورها صاحب نام در عرصه کشاورزی تبدیل نماییم.ضمن تشکر از همه مسئولان و کشورزان محترم امیدوارم نگاهی نو به این صنعت صورت گرفت و شاهد شکوفایی تولیدات کشاورزی در کشور باشیم .
در پایان از عزیزان :
هجرت تاجیک مسئول نظارت سایت ، حامد نیازی پشتیبانی فنی و خانم دنیا خاربر نویسنده سایت برای زحمات بی وقفه جهت اموزش ترویج و رشد کشاورزی کشور عزیز مان ایران تشکر مینماییم.

مدیریت شرکت گلستان موج : عبدلخلیل تاجیک